Зимова автокосметика з 20% знижкою – акція від  DAC!

Зимова автокосметика з 20% знижкою – акція від DAC!

Автор: DAC_ADMIN Дата: 27/11/2017 Переглядів: 904 Коментарі: 0

От-от наступить зима, та автолюбителі вже давно замислилися над тим, щоб в холода можно було спокійно відчинити двері авто, щоб „залізний” друг гарно працював, щоб була відмінна видимість на дорозі. Так, турбота про своє авто перед зимою – важливий аспект безпеки водіння!


DAC LUXURY QUILITY пропонує турботу про Ваше авто взимку з 20% знижкою!

 Підготувати свій автомобіль до зими потребує коштів. Адже просте зішкребання льоду зі скла, наприклад, гарантовано його подряпає, а ще Ви можете пошкодити гуму ущільнювачів скла автомобіля. Сподівання на те, що лід може сам розтанути, можуть Вас розчарувати. Тому важливо вчасно подбати про спеціальні розморожувачі для скла.

 Акція від DAC! Купіть разом три позиції зимової автокосметики та отримайте знижку 20%!

 Яке саме замовлення потрібно оформити, щоб отримати знижку 20%?

  • Зимовий омивач скла.
  • Розчинник льоду для скла і дзеркал.
  • Засіб для розморожування і змащування замків.

 Потурбуйтесь про свое авто та зекономте 20% !

 Забезпечення гарної видимості на дорозі під час пересування в зимовий час - найважливіше питання кожного автовласника. А тому до вибору зимового омивача потрібно підходити відповідально, адже від його якості залежить Ваша безпека на дорозі.


 Зимній омивач скла -25С призначений для очищення скла автомобіля. Має нову формулу, легко усуває тонкий льод та дорожній бруд зі скла. Не шкідливий для:

  • хромованих
  • пластикових
  • гумових деталей автомобіля.

 Омивач DAC сумісний з лакофарбовим покриттям авто, різними елементами, в процесі дії не робить негативного впливу на їх структуру/


 Розчинник льоду (для скла і дзеркал) ICE BREAKER DAC , 500 мл. ефективно та швидко зможе усунути іній та лід. Розчинник також використовують, щоб попередити повторне замерзання!

 ICE BREAKER DAC  ефективний при температурі до - 96 C!


 Засіб для розморожування і змащування замків Lock Oil DAC знадобиться в екстремальних погодних умовах!

 Зимова автокосметика від DAC потурбується про Ваш улюблений автомобіль та зекономить Ваші кошти!

Теги: Автокосметика, зимова автокосметика, акція, зимній омивач скла, засіб для розморожування замків, розчинник льоду для скла, знижка

Коментарі

додати коментар

Дивитися всі