Компанія DAC-Україна є ексклюзивним дистриб'ютором високоякісної литовської автокосметики DAC Luxury Quality. Продукція розроблена за найсучаснішими технологіями і повністю відповідає високим європейським стандартам.

Продукція представлена на ринках країн Європейського Союзу. Займає лідируючі позиції в сфері автокосметичних засобів у Прибалтійському регіоні.

Автокосметика DAC підходить для будь-якої марки автомобіля незалежно від року випуску, а її якість підтверджена автолюбителями і професійними водіями багатьох європейських країн.

Продукція ТМ «DAC» це - автокосметика та автохімія для двигуна, кузова, салону, замків, шин, дисків, скла та дзеркал, а також антифриз і універсальні засоби. Великий асортимент, висока якість і доступні ціни.

Ми прагнемо, щоб Ви залишалися задоволені не тільки продукцією DAC, а й лояльною ціновою політикою, щоб знову і знову зверталися до нас. 

Ми пропонуємо наступні умови співпраці:

1. Закріплення індивідуального менеджера.

2. Консультація та безкоштовне навчання ваших співробітників.

3. Інформаційна підтримка:

• Надання рекламних матеріалів в електронному вигляді.

• Електронний каталог товарів.

• Опис та інформацію до картки товару.

• Сертифікат про авторизовану точку торгівлі.

• При необхідності друковані матеріали(каталог, листівка, брошура, плакат).

4. Спеціальна пропозиція на набір продукції для формування вітрини: Кожний покупець акційної пропозиції отримує в безоплатне, безстрокове користування фірмову брендовану стійку DAC (за договором відповідального зберігання).


5. Безкоштовну доставку товару:

• По м. Київ доставка на наступний день після замовлення, на Ваш склад.

• Доставка від Вашого імені Вашому клієнту, на наступний день після замовлення (При умові замовлення на суму від 200 грн.) , або Новою Поштою за рахунок клієнта.

6. Індивідуальні умови оплати.

dac-2 dac-1