Засіб для видалення залишків комах DAC, 500 мл.
Засіб для видалення залишків комах DAC, 500 мл.   Очищуючий засіб розроблено спеціа..
Зимовий омивач скла -25С DAC 4 л (4771548292023)
Зимовий омивач скла -25С DAC 4 л.Захищає від нальоту солі. Усуває тонкий шар льоду, дорожній пил і ..
Омивач скла літній DAC 20 л.
Омивач скла літній DAC 20 л. Захищає від вапняних відкладень. Годиться для віялових форс..
Омивач скла літній DAC 4 л.
Омивач скла літній DAC 4 л. Захищає від вапняних відкладень. Годиться для віялових форсу..
Очищувач для скла та дзеркала DAC Crystal Glass, 500 мл.
Очищувач для скла та дзеркала DAC Crystal Glass, 500 мл. Засіб розроблений спеціально для оч..
Очищувач для скла та дзеркала DAC Crystal Glass, 5л.
Очищувач для скла та дзеркала DAC Crystal Glass, 5л. Засіб розроблений спеціально для очищен..
Розчинник льоду для скла і дзеркал ICE BREAKER DAC, 500 мл.
Розчинник льоду для скла і дзеркал ICE BREAKER Ефективна формула швидко усуває лід і іній..
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)


Компанія Дак Україна пропонує великий вибір засобів для скла та дзеркал Вашого автомобіля від провідного європейського виробника автокосметики «DAC Luxury Quality»

В асортименті представлено:

• Очищувачі для скла та дзеркал авто

• Омивачі скла літні та зимові в асортименті

• Засоби для видалення залишків комах зі скла та дзеркал

• Розчинники льоду для скла та дзеркал машини

Всю продукцію «DAC Luxury Quality» виготовлено за найвищим рівнем стандартів Європейського союзу та офіційно сертифіковано на території України.

Очищувачі для скла та дзеркал – спеціальна новаторська розробка компанії «DAC», що надає склу кришталевого блиску та прозорості. Швидко, легко та ефективно усуває найрізноманітніші забруднення скла та фар – пил, бруд, відбитки пальців, тютюнові відкладення тощо. Надзвичайно легкий та комфортний у використанні, засіб швидко висихає та не залишає плям та розводів на поверхні. Сучасний високотехнологічний склад засобу дозволяє використовувати очищувач на тонованому склі та на скляних поверхнях з захисним покриттям – лобове скло, фари, бокові та задні ліхтарі автомобіля тощо.

Літні та зимові омивачі для скла – завдяки патентованій формулі засобу досягається надзвичайна чистота та прозорість скла за будь-яких погодних умов. Омивачі ефективно очищують скляні поверхні та захищають від бруду та пилу. Одна з головних переваг засобів – помірний та приємний запах, що тільки додає комфорту у використанні. Фасування засобів 5 чи 20 літрів дозволить кожному обрати саме той об’єм, що необхідний для Вашої машини.

Засоби для видалення залишків комах – універсальні засоби, що швидко та ефективно позбавлять ваші скляні поверхні від пилу, бруду, залишків комах та пташиного посліду. Хімічна речовина, що входить до складу засобу, не містить агресивних реагентів та абсолютно безпечна для поверхонь авто.

Розчинники льоду для скла та дзеркал машини – справжній порятунок для власників авто в зимовий період та при різкому перепаді температур. Особливість розчинників льоду від «DAC» в тому, що засіб не тільки швидко усуває лід та іній, але й діє, як попереджувач утворення криги та поновлення замерзання. Ефективно доведена температура дії засобу – до минус 96 градусів за Цельсієм!

Дзвоніть просто зараз та дізнайтеся, де Ви зможете придбати справжню європейську автокосметику для вашого авто від «DAC Luxury Quality».

dac-1 dac-2