Засіб для видалення залишків комах DAC, 500 мл.
Засіб для видалення залишків комах DAC, 500 мл.   Очищуючий засіб розроблено спеціа..
Поліроль швидкої дії з воском бразильської пальми карнауби «Carnauba shine» DAC, 5 л.
Поліроль швидкої дії з воском бразильської пальми карнауби «Carnauba shine» DAC, 5 л. Швидки..
Поліроль швидкої дії з воском бразильської пальми карнауби «Carnauba shine» DAC, 500 мл.
Поліроль швидкої дії з воском бразильської пальми карнауби «Carnauba shine» DAC Швидкий ..
Силіконовий очищувач для автомобіля DAC, 5 л.
Силіконовий очищувач для автомобіля DAC, 5 л. Швидкий очищувач у вигляді рідини призначений д..
Швидкий очисник з силіконом DAC (Silicone Spray), 500 мл.
Швидкий очисник з силіконом DAC (Silicone Spray) Призначення: швидкий очищувач у виг..
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

До Вашої уваги спеціальні очищувачі та поліролі для кузова від європейського виробника автокосметики «DAC Luxury Quality», представлені офіційним представником компанії в Україні – компанії Дак Україна.

«DAC» пропонує найякісніші засоби для Вашого авто:

• Засоби для видалення залишків комах

• Різноманітні очисники кузова з силіконом

• Унікальні поліролі для кузова швидкої дії на основі всесвітньо відомого воску Карнауби

Автовласники всього світу вже багато років користуються автокосметикою «DAC», відмічаючи незмінну якість та надійність засобів, а також ефективність. Нарешті й власники авто в Україні зможуть оцінити європейську якість та надійність продукції для догляду за машиною від «DAC».

Засоби для видалення комах – універсальний спеціалізований засіб, що дозволяє видалити залишки комах з найбрудніших поверхонь. Очисник можна застосовувати для кузова, скла, фар, будь яких деталей авто абсолютно безпечно для поверхні – адже він не містить агресивних хімічних речовин та силікону. Разом з тим, високотехнологічна формула засобу дозволяє видаляти не тільки комах, але й плями масла, пального, пташиний послід тощо.

Очисники кузова автомобіля – на основі силікону, вироблені за останніми науковими розробками, дозволяють легко та швидко видалити плями бруду, бітуму, застарілі плями з поверхні авто та поновити зовнішній вигляд та блиск Вашого авто.

Поліроль для кузова від «DAC» - унікальний витвір найсучасніших технологій та традиційних матеріалів. В склад засобу входить справжній віск бразильської пальми Карнауба, тому засіб має патентований торговий знак «Carnauba shine». Завдяки своїм визначним якостям, при використанні поліролю Ви отримуєте швидкий та бездоганний результат. Поверхня авто набуває сліпучого блиску та глибокого насиченого кольору, що особливо помітно при кольорі «металлік». Поліроль здатний відновити яскравість оригінальної фарби та блиску лако-фарбового покриття кузову автомобілю.

Засоби фасовані в зручні ємності з розприскувачами, завдяки чому нанесення будь-якого очищувача чи поліролю легко та зручно. Також в асортименті є фасування засобів в великі ємності для тих, хто займається професійно доглядом за кузовом, або ж використовує великий обєм засобу.

Вся продукція «DAC Luxury Quality» сертифікована на території України та є безпечною у використанні. Найвищі стандарти якості виробництва лідера галузі з Європи гарантують Вам надійність та ефективність засобів автокосметики від «DAC».

dac-1 dac-2