Оновлювач гумових деталей DAC ,500 мл.
Оновлювач гумових деталей DAC ,500 мл. Оновлювач гуми на автомобілі незамінний, якщо ви б..
Очищувач колесних дисків DAC «Super Effect», 500 мл.
Очищувач колесних дисків DAC «Super Effect», 500 мл. Легко допомагає очистити забруднені дет..
Очищувач колесних дисків DAC, 500 мл.
Очищувач колесних дисків DAC, 500 мл. Очищуючий засіб DAC для всіх типів колесних дисків ..
Силіконовий оновлювач гумових деталей DAC, 100 мл.
Силіконовий оновлювач гумових деталей DAC, 100 мл. Швидкодіючий силіконовий оновлювач для ле..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)


Компанія ДАК Україна пропонує великий асортимент спеціалізованої автокосметики для колес та дисків Вашого авто. Наші засоби здатні не тільки очистити гуму та диски Вашої автівки, але й ретельно доглянути та відновити елементи гуми та металевих поверхонь.

Ми пропонуємо:

• Очищувач колесних дисків

• Очищувачі гуми та поверхні колеса

• Засоби для відновлення гумових деталей

Компанія «DAC Luxury Quality» є лідером з виробництва автокосметики найвищої якості за найсучаснішими європейськими стандартами. Завдяки розробкам профільних лабораторій компанії, засоби «DAC» здатні не тільки очищувати, алей доглядати та відновлювати елементи колес Вашої машини.

Очищувачі колесних дисків – спеціальна фахова розробка та новаторська формула препарату, що дозволяє очистити будь-який металевий диск абсолютно безпечно для металу. Засіб здатний прибрати плями від бензину, бруду, машинного масла тощо, навіть застарілі плями та забруднення. Очищувач не містить агресивних хімічних елементів, тому може використовуватись на будь яких поверхнях.

Засоби для відновлення – високотехнологічні реагенти здатні не тільки бездоганно очистити гуму, але й надати їй первинного блиску та еластичності, відновити колір та захистити від дії ультрафіолетових променів.

Купуючи продукцію від «DAC Luxury Quality» Ви отримуєте продукцію від лідера галузі Європейського Союзу. Високі стандарти виробництва та постійне впровадження новітніх технологій та засобів дозволяють компанії «DAC» вже багато років залишатися лідером, постачаючи найякіснішу автокосметику не тільки по Європі, але й в усьому світі.

Автокосметика від «DAC» сертифікована на території нашої країни та абсолютно безпечна для людей та тварин. В багатьох країнах власники автомашин доглядають за своїми автівками за допомогою саме автокосметики від «DAC».

Наразі й в Україні автовласники можуть оцінити якість та надійність засобів по догляду за авто від «DAC Luxury Quality», купуючи продукцію відомої марки в офіційного та ексклюзивного постачальника – Дак Україна за найкращою ціною та гарантією якості та аутентичності засобів.

dac-1 dac-2