Очиcник двигуна DAC Strong Effect, 5 л.
Очиcник двигуна DAC Strong Effect, 5 л. Призначений для очищення поверхонь від масляних ..
Очисник двигуна DAC DDX-10, 500 мл.
Очисник двигуна DAC DDX-10, 500 мл. Призначений для очищення сильно забруднених поверхонь..
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Компанія ДАК Україна пропонує спеціальні професійні засоби для очищення двигуна від лідера виробництва автокосметики з Європи - «DAC Luxury Quality» (Литва). Спеціалізовані високотехнологічні засоби здатні очистити двигун вашого авто швидко та якісно.

Очисники двигуна від «DAC» надійно та ефективно позбавлять вас від:

• застарілих плям автомобільного мастила

• відкладень мастила та пального

• бітумних плям, навіть затверділих

• давніх смолистих залишків

Засоби для очищення двигуна є професійними рідинами для догляду за автомобілем, тому використовувати їх бажано в умовах автомийки або ж за допомогою досвіченого спеціаліста.

Обов’язково ознайомтеся з інструкцією до очищувача перед використанням.

Перед використанням очищувача для двигуна рекомендовано:

• Використання засобу на вимкнений, теплий та сухий двигун

• Перед використанням відключити всі електромережі або ж прикрити деталі, що мають електричні контакти – клеми акумулятора, генератор, стартер тощо

• Уважно вивчити інструкцію – де-які засоби є концентратами та на автоматичній мийці вимагають розведення з водою в певних пропорціях

• Бажано використовувати на автомийках з наявністю системи очищення води.

Всі засоби для очищення двигунів від «DAC Luxury Quality» виготовлені на власному виробництві на території Європейського Союзу. Продукцію вироблено за найвищими європейськими стандартами та офіційно сертифіковано на території України.

Якість та ефективність засобів автокосметики від «DAC» вже багато років доводить постійно зростаючий попит на продукцію компанії у всьому світі від автовласників, що пересвідчилися в надійності та дієвості очищувачів та поліролів.

Завдяки Дак-Україна, власники авто в Україні теж мають змогу використовувати якісну та ефективну автокосметику від «DAC Luxury Quality» .

dac-1 dac-2